Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Dobry neurolog dziecięcy – gdzie się udać???

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Dzień dobry. Potrzebuję namiarów na dobrego neurologa dziecięcego. Polecicie mi kogoś sprawdzonego? Bardzo proszę o sprawdzone polecenia, wiecie dobrze jak to z dziećmi jest, chcemy dla nich tylko tego, co najlepsze…
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Rozumiem cię doskonale, sam fakt, że trzeba dziecko do neurologa ciągnąc już człowieka przeraża… Ja z moją córką chodzę tutaj: http://macromedica.pl/neurolog-dzieciecy-warszawa/ i bardzo polecam. Prawdziwy fachowiec, zajął się nią odpowiednio, regularnie chodzimy na wizyty i zawsze wszystko jest sprawdzane, czy coś się zmienia czy leki na pewno działają i tak dalej.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Aha, okej. Dziękuję bardzo, zaraz sobie sprawdzę tę stronę.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
No nie ma za co. Ogólnie polecam Ci to centrum medyczne jakbyś czegoś tam jeszcze potrzebowała, byłam ostatnio u nich też na USG http://macromedica.pl/usg-jamy-brzusznej-warszawa/, przepisałam się też tam do ginekologa i dermatologa i naprawdę sobie chwalę i specjalistów i przemiłe panie w recepcji.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
No to prawda. Ja tam chodzę od lat do różnych specjalistów, ostatnio z mamą na tym badaniu byłam: http://macromedica.pl/usg-doppler-warszawa/ dopplera i wszystko bardzo profesjonalnie wykonane. Sprzęt mają specjalistyczny, obsługę fachową. A panie w recepcji rzeczywiście przesympatyczne, a nie będę kłamać, to się bardzo rzadko zdarza, a jest przecież bardzo istotne.

Post Reply

Page: 1