Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Dobrze wykonany manicure hybrydowy w Poznaniu na Grunwaldzie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Hejka dziewczyny. Szukam salonu jak w temacie, który zrobi mi ładny żel. Problem w tym, że niedawno miałam wypadek i nie mogę za specjalnie się przemieszczać dlatego szukam czegoś w pobliżu. To że siedzę w domu nie znaczy ze nie mogę ładnie wyglądać :D
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Akurat w tych rejonach znam tylko jedno miejsce. Wysyłam ci namiary na tą panią a robi ona paznokcie różnego rodzaju, od zwykłych tipsów, po żel, hybrydy i wiele innych. Mi się podoba bo ostatnio zaczęła robić jakieś artystyczne wzory :D Nawet wysłałam ci zdjęcie na pw ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
Jakiś czas temu mieszkałam w okolicy ulicy listopadowej i na tej ulicy był taki mały salon gdzie pani robiła właśnie manicure, pedicure i jakieś zabiegi kosmetyczne. Jak nie masz daleko to możesz zobaczyć czy ten salon tam jeszcze jest bo było to małe miejsce ale najlepsze z całego miasta.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Jak chcesz zrobić dobry manicure hybrydowy w Poznaniu na Grunwaldzie to polecam wejść. Jeździłam tam i na wosk, i na zabiegi i jeszcze się nie zdarzyło żebym wyszła niezadowolona. A co się nagadam w ciągu tej godziny :P
« Last edit by pracanl on Thu Jan 04, 2018 8:55 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Chyba tyle mi starczy ;) I tak nie mogę się za bardzo ruszać więc im bliżej tym lepiej a przy okazji przetestuję usługi w mojej okolicy to może nie będę musiała jeździć na drugi koniec miasta ;)

Post Reply

Page: 1