Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Gdzie i jak – kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Zaręczyłam się i w planach mamy ślub.:) Jest tylko jeden problem… Wesele to przede wszystkim impreza taneczna, a my w ogóle nie umiemy tańczyć. I mówię poważnie, w ogóle. Ja nie mam wyczucia rytmu i gubię się na parkiecie, przez to po prostu wstydzę się tańczyć publicznie… Na myśl pierwszego tańca robi mi się słabo. Mój partner też ma mgliste pojęcie o tańczeniu. Polecicie nam jakiś kurs tańca? Czy tego da się nauczyć :(?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Nie martw się! Da się nauczyć.;) Ja się zawsze bardzo wstydziłam tańczenia, ale okazało się, że potrafię to robić… Wcześniej to była chyba kwestia jakiejś blokady i kompleksów. Teraz kiedy gra muzyka po prostu wyłączam myślenie. Kurs tańca dla narzeczonych to nawet dosyć popularna sprawa, więc nie jesteście sami z tym problemem i znajdziecie coś odpowiedniego.;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Może zerknij sobie na stronę internetową tej szkoły tańca http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec? Oni mają dobry i niedrogi kurs tańca dla narzeczonych Warszawa to ich tereny… Można opracować sobie pierwszy taniec, nie będzie już wtedy improwizować i będzie po prostu o wiele łatwiej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Pierwszy taniec to jest w ogóle źródło stresu, pamiętam jak ja się przejmowałam… Na szczęście mój partner zachował zimną krew i pomógł mi sobie z tym poradzić. Powiem wam, że jeśli wybierzecie dobrą piosenkę, która miło wam się kojarzy, to też będzie już połowa sukcesu.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
dzięki za namiary na tę szkołę, przejrzeliśmy ofertę i chyba zdecydujemy się na ten kurs. Pokładam jakieś nadzieje w naszej piosence, ale jak pomyślę, że wszyscy ludzie będą się na nas patrzeć to jednak robi mi się trochę słabo… mam nadzieję, że uda się opanować ten stres przez praktykę.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
jak się skoncentrujecie zapomnicie, że na sali w ogóle jest ktoś jeszcze oprócz was. Będzie dobrze, przecież wesele to ma być wasz dzień.;) co tam inni!

Post Reply

Page: 1