Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Od czego powinno zacząć się projektowanie stoisk targowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Cześć:) wszystkim wiadomo ze najlepszym sposobem na przedstawienie swojej oferty kontrahentom i klientom jest udzial w targach branżowych, ale od czego zacząć projektowanie stoisk targowych, aby były one nie tylko praktyczne ale przyciągały uwage klientów?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Zacznij od kontaktu z firmą, która oferuje projektowanie stoisk targowych na najwyższym poziomie, a uwierz mi to wcale nie jest łatwe, przedewszystkim najważniejsza jest kreatywnośc, ciekawy pomysł, to sie w reklamie teraz najbardziej liczy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Ok firma firmą, ale pomoc profesjonalistów na nic się zda, jeśli nie określisz nadrzędnego celu marketingowego jaki chcesz osiągnąć, bez tego projektowanie stoisk targowych nie ma sensu, projekt stoiska musi być dopasowany do specyfiki wydarzenia, musisz wziasc pod uwage czy takie stoiska beda stały na zewnątrz czy w hali, modne są konstrukcje z antresolą, ale do ich budowy potrzeba dużo miejsca, na versus-targi.pl/projekty/ zobacz jak wyglądaja takie profesjonalne stoiska, może cos Ci wpadnie w oko.
« Last edit by pracanl on Fri Mar 09, 2018 11:05 am. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Szczecin
O co tyle krzyku przeciez najważniejsze jest to co na takich targach sie pokaże, dany produkt czy usługa, reszta to tylko dodatek. Takie mobilne stoiska targowe mozna postawic w 10 minut.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Mój drogi z marketingu nalezy ci sie pała, właściwie zaprojektowane stoisko targowe to więcej jak połowa sukcesu, bo pierwsze co trzeba zrobic to przykuć uwage potencjalnego klienta.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Pytasz od czego zaczac projektowanie stoisk targowych, okresl typ stoiska czy to ma byc stoisko szeregowe, narożne czy wyspowe i system wystawienniczy w jakim ma być wykonana zabudowa, ja wybrałbym system Octanorm lub Maxima Light, konstrukcje aluminowe tego typu można postawic bez używania narzędzi ale profesjonalna firma na pewno najlepiej Ci doradzi.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Ilu ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć, napewno projektowanie stoisk targowych samemu nie jest latwe, ale przy profesjonalnym wsparciu firmy zewnętrznej na pewno osiągnie sie zamierzony cel.

Post Reply

Page: 1