Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam architekta wnętrz z Krakowa do realizacji projektu restauracji.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Hej wszystkim. Chcę otworzyć swoją restaurację w stolicy małopolski i szukam kogoś kto przełoży moją wizję na gotowy projekt. Zależy mi na kimś ze świeżym podejściem i ciekawymi pomysłami. Może znacie kogoś takiego kogo możecie mi polecić?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
No witaj. Wysłałam ci moje portfolio w prywatnej wiadomości. Realizowałam już kilkanaście ciekawych projektów, zarówno restauracji, kawiarni jak i mieszkań dla klientów indywidualnych itp. Jeżeli spodobają ci się moje realizację to zapraszam do kontaktu :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychów
Mój znajomy bardzo chciał żeby ktoś mu zrobił taki projekt mieszkania i z tego co mi mówił to korzystał ze strony marengo-architektura.com/. Powiem ci tak, jak do niego przyjeżdżam to bardzo podoba mi się harmonia jaka panuje w mieszkaniu więc jeżeli szukasz dobrego architekta wnętrz z Krakowa to serdecznie polecam. Warto skorzystać :)
« Last edit by pracanl on Thu Jun 07, 2018 9:08 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychód
Co dokładnie takiego chcesz zrobić w tym lokalu? Znam jednego dobrego projektanta, jest to mój znajomy ze studiów. Z tego co widziałem to bardzo prężnie działa w branży i jeżeli chcesz to mogę wysłać ci namiary na jego profil na fb.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Ciężko jest tak napisać co chciała bym zrobić. Mam kilka pomysłów, ale jak ci napiszę to wydaje mi się że i tak nie będziesz sobie w stanie tego wyobrazić. Jeżeli masz namiary to wyślij mi na pw, na pewno wezmę to pod uwagę ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Oglądałam już jakiś czas temu realizację ze strony marengo-architektura.com i naprawdę bardzo mi się to podoba. Niedługo będę zaczynać budowę domu i nie ukrywam że na pewno zatrudnię kogoś takiego. Chcę żeby dom wyglądał niepowtarzalnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Znam jeszcze jedną ciekawą osobę, tylko dziewczyna ma strasznie abstrakcyjny styl i nie wiem czy coś takiego ci się spodoba. Wysłałem link do strony. Znam ją osobiście więc w razie czego mogę pomóc :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Dzięki wszystkim za tak liczne odpowiedzi. Na razie przeglądam to co od was dostałam i pewnie w najbliższym czasie na coś się zdecyduję. W sumie to sama jeszcze nie wiem na co :P

Post Reply

Page: 1