Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Potrzebne 24h pogotowie hydrauliczne z Krakowa!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Potrzebuję niemalże natychmiastowej pomocy! Z kanalizacji zaczęły cofać się nieczystości i w domu zapanowały okropne zapachy. Nie dość, że bardzo przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu to dodatkową są one niebezpieczne dla zdrowia. Znacie jakieś pogotowie kanalizacyjne, które szybko usunie usterkę?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Przede wszystkim przenieście się do innego mieszkania do czasu aż usterka nie zostanie usunięta. Z kanalizacji mogą wydostawać się naprawdę niebezpieczne związki. Po drugie sprawdźcie czy nie ma u Was w mieście miejskiego pogotowia kanalizacyjnego. A po trzecie, nie martwcie się, to na pewno nic poważnego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Bez wahania polecam firmę Wuko-Tech. Dokonywali u mnie już kilka przeglądów oraz napraw kanalizacji i zawsze spisywali się na medal. Szczerze to nie znam lepszego przedsiębiorca z Krakowa, które zajmuje się tego typu zleceniami. Z tego co widzę to u Was po prostu doszło do zatkania jakiejś rury i to powoduje cofanie się nieczystości. Pewnie wystarczy godzinka lub dwie pracy i będzie po krzyku.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 29
Faktycznie, jeżeli chodzi o pogotowie hydrauliczne w Krakowie 24h działa właśnie to. Są oni dostępni zawsze, kiedy pojawia się potrzeba interwencji. Pod linkiem http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogotowie-hydrauliczne-24h/ dowiesz się znacznie więcej Na temat pogotowia hydraulicznego, dzięki czemu rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości. Jeżeli sprawa nie cierpi zwłoki to dzwoń do nich jak najszybciej. Może usterkę uda się usunąć jeszcze dziś.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 51
Location: Szczawnica
A może po prostu wystarczyłoby zamówić zwykłego hydraulika? Może problem leży gdzieś po stronie rur w domu? Może któraś z nich zapchała się?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Problem został już rozwiązany! Zamówiłem specjalistów z tego przedsiębiorstwa - wpierw zrobili rozeznanie przez telefon i wycenili wstępnie pracę. Po niecałych 60 minutach zjawili się na miejscu. Prace trwały może jakieś dwie godzinki. Na sam koniec zapłaciłem taką kwotę na jaką umówiliśmy się przez telefon.

Post Reply

Page: 1