Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Szukam sprawdzonych środków na skórę twarzy i na zatkany nos.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Piszę to w jednym temacie żeby nie tworzyć nowych. Po pierwsze, interesuje mnie jakiś dobry krem na podrażnienia do twarzy, po zwykłym wyskakują mi krosty. Po drugie, często mam problem z zatkanym nosem i potrzebował bym jakiś dobry spray na ten problem.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Może masz problem z przetłuszczającą się skórą i nie możesz stosować zwykłego kremu. Na stronie https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/avene znajdziesz więcej informacji na temat kremu avene, jest on bardzo dobry właśnie dla skóry wrażliwej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
Ten krem jest bardzo dobry tak jak koleżanka wyżej pisała. Musisz tylko poczytać na stronie apteka Gemini o jego składzie i przeznaczeniu bo występuje w kilku wariantach i musisz dobrać taki który będzie odpowiedni dla ciebie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Wysłałem ci zdjęcie na pw kremu którego ja używam od dłuższego czasu. W pracy mam takie warunki że strasznie wysusza mi twarz a zwykły krem tylko pogarsza sprawę. Powinieneś go dostać w pobliskiej aptece. Polecam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Piła
Z racji tego że jestem alergikiem i mam często problemy z zatkanym nosem to stosuję preparat o nazwie disnemar. Jest to spray z wodą morską który bardzo dobrze oczyszcza nos. Polecam jeżeli szukasz czegoś dobrego i skutecznego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Zanim kupisz ten spray to poczytaj na stronie aptekagemini.pl o jego składzie. On dobrze działa podczas kataru przy chorobach ale nie jestem pewien czy będzie się dawał jeżeli katar występuje z innego powodu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Kupiłem ten spray będąc przy okazji w aptece i faktycznie dobrze działa. Tak jak zawsze miałem zatkany nos tak teraz po jednej aplikacji mam spokój na kilka godzin ;)

Post Reply

Page: 1