Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Do jakich przedszkoli w Poznaniu warto posłać swoje dziecko?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Mam pytanie jak w temacie bo szukam dla swoich obu pociech porządnego przedszkola. Zależy mi na jego elastyczności bo niestety z mężem pracujemy w różnych godzinach, często nadgodziny i w ogóle masakra. Do tego fajnie jeśli przedszkole nie tylko zajmuje dzieci zabawą, ale także uczy czegoś pożytecznego, szykuje do tej szkoły.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
Trudno dzisiaj znaleźć odpowiednie miejsce, sama bardzo długo szukałam, ale zobacz informacje pod tym linkiem, naprawdę godne polecenia. Spośród wszystkich przedszkoli w Poznaniu mają najciekawszą ofertę edukacyjną bo stosują metodę Montessori. Wychowawcy opiekujący się dziećmi uczą i nie poganiają, każdy swoim tempem, a do tego każde dziecko ma pełne prawo rozwija indywidualne pasje, nie muszą lecieć za całą grupą. Świetne efekty to daje, polecam poczytać.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Zainteresowałaś mnie mocno tą metodą, nigdy o niej nie słyszałam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Bo my wciąż daleko w tyle za światem zachodnim, dobre przedszkola mają właśnie takie możliwości, starają się zatrudniać najlepszych i tworzą domową atmosferę. Zainteresuj się tym bo metoda naprawdę przynosi świetne efekty wychowawcze.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
To jest jak w życiu, jak masz jakieś pasje, ale ktoś wiecznie zmusza Cię do robienia innych rzeczy to szybko tracisz ambicje. Na dzieci działa to jeszcze mocniej i metoda polega na tym, że nie blokuje się tych pasji. Przedszkole, co ciekawe, pozwala także dzieciakom obcować z naturą, mają własny warzywniak, maluchy mogą sobie grządki ogarniać ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Brzmi po prostu genialnie. Ogromne dzięki za info o tym przedszkolu ;)

Post Reply

Page: 1