Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Dekoracje ścienne

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Cześć! Zamierzam nieco udekorować kwadracik i nie za bardzo mam pojęcie, w jakim stylu udekorować ściany. Przyuważyłam dla przykładu lustro srebrne i tego typu cudo w sumie byłoby ok, ale byłabym wdzięczna, abyście skrobnęli, jaką metodą wy zorganizowaliście motyw z dekoracjami:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Nowy Targ
Multum osób wybiera różnorodne dekoracje na ściany do swoich chat. Jedni biorą obrazki, inni na przykład płaskorzeźby. Mnie to nie ciekawi, bo ozdabianiem naszej chaty zajmuje się moja małżonka. Nawet niedawno polecali jej ładne lustra nowoczesne. Czemu nie, może kiedyś. Obecnie nie potrzebujemy. Mamy ogromne lustro w salonie. Tak więc musicie poradzić sobie sami. Żegnam!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Trudno powiedzieć co moglibyśmy dać na ścianę jako ozdobę. Nie znam się na tym, ponieważ takimi sprawami ciekawi się moja narzeczona. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja kuzynka poszukiwała jakiś ozdób do kawalerki to coś tam w necie odnalazła i kłopot miała rozwiązany. Dlatego nie kumam tej gadki. Uważam, że można porozmawiać o wiele fajniejszych rzeczach. Nie rozumiem Was. Spadam stąd. Pa!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 8
Location: Opole
Wręczyłem narzeczonej na imieniny dwa lustra w ramie Oria Medium. Pierwsze powiesiła w sypialni, drugie pojechało do garderoby i od tamtej pory ciągle mam na kwadracie rewię mody. Lustereczka spoko, o ile kalkulujecie także wspomniane niebezpieczeństwo :-P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Hmmm? A może lepiej obraz powiesić? Teraz taka masa tych antyram w liroju i wszędzie… Bardziej powinno być, bo u nich zwyczajnie plakaty się w rame wpycha i koniec. Nooo… pokombinujcie… Ja się przyzwyczaiłem w mieszkaniu po promocjach remontować.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Ja znów zamówiłam do biura nowoczesne lustra ozdobne, co by nieco odnowić stylistykę pokoi. Pusta przestrzeń zyskała smaku godnego Rzymu :) Znalazłam je na stronie Evolution Home wśród setek równie interesujących produktów. Jeśli pan czy pani szuka awangardowych upiększeń na własny użytek, winien też bezwzględnie zajrzeć na przywołaną stronkę, bo bankowo wyhaczy na niej coś idealnego własnym gustom :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Wałbrzych
Powiem, że ciekawa rozmowa nam się narodziła. Laska ma urodziny w grudniu i przynajmniej wiem co jej dać – zwierciadełko ma się rozumieć :) Thank U malcziki za wsparcie :) Trzymka!

Post Reply

Page: 1