Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Iluzjoniści – dobra zabawa dla wszystkich, czy tylko dla dzieci?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
Hej! Szykujemy się do ślubu więc gromadzimy informacje na temat różnych atrakcji. Z przyszłą żonką oboje jesteśmy fanami Tolkiena i J.K. Rowling i teraz zastanawiamy się, czy by nie zamówic występow iluzjonisty. Ale czy to nie jest zbyt dziecinne? Choć ztego co wiem, to teraz wielu ludzi się decyduje na takie występy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 39
Location: Tarnobrzeg
a wesele musi być takie śmiertelnie poważne? Dużo lepszy będzie iluzjonista niż niektóre z tych „tradycyjnych” świńskich zabaw, które budzą więcej zażenowania niż śmiechu.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 28
Location: Elbląg
Myślę podobnie, jak kolega wyżej. Na weselu ludzie mają się przede wszystkim bawić, a iluzjoniści robią świetne szoł :) Wiesz, oni sobie zdają sprawę, że jadą na wesele, anie na dziecięcą imprezę, więc tak szykują program by wszyscy dobrze się bawili. Przede wszystkim dla Młodych to doskonała atrakcja. Wiem, że iluzjonista spod tego linku http://mariuszczajka.pl/ daje świetne występy. Sprawdź sobie
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Nie tylko robi świetne występy, ale przede wszystkim zawsze jest świetnie przygotowany! Wiem, bo iluzjonista Mariusz Czajka też występował u nas na ślubie i niezależnie, czy dziecko, czy dorosły, każdy bawil się przednio :)

Post Reply

Page: 1