Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Polecicie jakieś jedzenie na telefon w Warszawie Tarchominie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Mam dzisiaj totalnego lenia. W pracy ciężki dzień, bo terminy w pracy, powrót do domu ciężki (dzisiaj korki były takie, że myślałam, że mnie coś trafi za kierownicą), także więc nawet gotować mi się z tego tytułu dzisiaj nie chce specjalnie. Dlatego do Was prośba. Jeśli znacie na Tarchominie jakąś dobrą knajpkę, która dostarcza jedzenie na telefon, to bardzo proszę o kontakt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 84
Location: Andrychˇw
Przecież na pewno masz tam nie jedną pizzerię, więc w czym problem? Będziesz miała szybko i smacznie dobrą szamkę.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
NIe chcę pizzy, za ciężka dla mnie. Zrezstą ja osobiście nie rozumiem tego oślego zachwytu nad włoską kuchnią
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 56
Location: Radom
To może najpierw ustalmy, o jakiej kuchni mowimy. Chińszczyzna? Włoska kuchnia mówiłaś już, że nie. Sushi? Albo jakaś burgerownia, czy coś?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Nic z tych rzeczy. Wiecie? Tak po prawdzie to mam ogromną ochotę na jakieś naleśniki, albo pierogi. Więc jeśli znacie jakiś taki lokal w okolicy, który je ma w ofercie, to będę bardzo wdzięczna za wszelki kontakt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Międzychˇd
Ale masz wymagania :P To już naprawdę nie masz tak siły, żeby sobie ukręcić ciasto na naleśniki? Przecież to zajmuje ile? Maksimum pół godziny roboty i masz takie naleśniki, jakie chcesz!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Międzyzdroje
A jak na przykład ma ochotę na naleśniki ze szpinakiem? To przecież jeszcze trzeba zrobić farsz, trzeba mieć w domu odpowiednie składniki i w ogóle. Sam więc widzisz, że to nie takie łatwe ;) Generalnie, jeśli chcesz sobie zjeść dobre naleśniki czy to na słodko czy na słono, to polecam, żebyś zobaczyła sobie stronę https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/jedzenie-warszawa-tarchomin. To jest strona restauracyji, która dostarcza jedzenie na telefon w Warszawie Tarchominie i jeszcze w kilku innych miejscach w Warszawie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 43
Ooo raju koleżanko :) Nawet nie wiesz, jak bardzo mnie ucieszyłaś tym linkiem ;) może w końcu sobie zjem jakieś pyszne naleśniki :) Widzę, że mają nawet z oscypkiem. Kurcze,t akie kiedyś jadłam w Karpaczu, ciekawe, czy im dorównają. Dziękuję za link, trzymajcie się!

Post Reply

Page: 1