Praca forum

Forum o pracy i nie tylko!

Gdzie można dostać w dobrej cenie Nike Mercurial?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
Wie ktoś może? Może ktoś kupował i może polecić sprawdzony sklep, który sprzedaje te buciki za rozsądne pieniądze? Bardzo się na nie napaliłam. Znajomy ma, chwali je sobie i ogólnie strasznie mi się podobają ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 8
Location: Opole
Jeśli chcesz kupić w dobrej cenie Nike Mercurial, to po prostu poluj na jakieś ciekawe promocje, często na coś takiego można trafić. Z butami to tak jest, że te markowe niby wydają się drogie, ale tak naprawdę różnych przecen jest tak wiele, że w dobrych pieniądzach bez problemu idzie kupić.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 55
Location: Piotrków Trybunalski
Spróbuj sobie zajrzeć na stronę sklepu CTX Sport, według mnie warto. Ogólnie rozbudowany asortyment, wiele nowości z rynku, ale przede wszystkim często są różne promocje, a i standardowe oferty jak dla mnie niezłe. Swoją drogą fajne buciki, też mi się strasznie podobają.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Radom
A nie myślałaś o czymś takim jak tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/? Seria Gazelle opinie ma naprawdę dobre i moja dziewczyna takie ma. Ten klasyczny design mi się podoba, materiały użyte do tych butów też są świetne. Dziewczyna do dzisiaj jest zaskoczona, jak są przewiewne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wolin
No nie, nawet nie wiedziałam o takim modelu. Dzięki za wszystkie informacje, bardzo mi pomogliście ;)

Post Reply

Page: 1